Teknolojik Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ram Teknoloji Hizmetleri sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi ile bir çok farklı kurum ve kuruluş ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Teknoloji sektörünün bilişim konusunda hizmet veren kurumumuz ağırlıklı olarak Network alt yapı kurulumu, Bilgi sistemleri güvenliği, Server sistemlerinin yapılandırılması, Web tasaım ve Google reklam yönetimi seo çalışmaları, kuruma özel IRP,CRM ve B2B yazılımları, Logo bayii satış ve destek hizmetlerini vermektedir.

Server sistemlerinde konusunda uzman personelleri ile kurumlara özel alt yapı kurulumlarında mühendislik hizmeti projelendirme maaliyetlendirme ölçüm ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Fiber optik alt yapı kurulumu, sistem omurgasının değişimi, switch ve hub ların yeniden yapılandırılması ve network ağının geliştirilmesinde son derece başırılı çalışmalar imza atmış bulunmaktayız.

Gelecek Teknolojileri sizler için takip edip firmanızın yada kurumunuzun adına yapılabilecek teknolojik değişimlerin tamamını maliyetlendirip en uygun şekilde sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Masa Başında Neler Yapıyoruz?

Sektörel bazda otomotiv ve Tekstil olmak üzere bir çok kurumda özel yazılımlarımız bulunmaktadır.

Başlıca CRM ve IRP olmak üzere müşteri taleplerine göre cari, stok , kasa, genel muhasebe tutabileceği ve buna entegre B2B sistemleri . Bu sistemlerin kontrollü olarak güncellenmesi ve taleplerin değerlendirilmesi konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kodromuz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız aynı zamanda Logo go ve Tiger yetkili bayisidir. Yüce yazilim programları satış ve satış sonrası destek kapsamında Marmara bölge temsiliği bulunmaktadır.

Kişisel, kurumsal ve Eticaret olamak üzere bir çok alanda web tasarım ile yazılımları entegre edip kurumunuz için işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Size özel tasarımlar ile Firmanızın kurumsallığını ön plana çıkarabileceğiniz markanıza değer katacak web sayfası hazırlıyoruz. Diğerlerinden çok farklı yapıda tamamen size özel sizin istekleriniz doğrultusunda yeni bir vizyon oluşturuyoruz. Tasarımlarımız günümüz çağına uygun olarak mobil uyumlu Responsive tasarım olarak üretilmektedirler.

Google arama kriterleri arasında yeriniz yokmu? bunun için geç kalmış sayılmazsınız Kurumunuzun yada ürününüzün google ile tanışmasını ve hızlı bir şekilde üst sıralara gelmesini sağlıyoruz.

Google adwords ile günlük tıklama başı maalitetlerini hesaplarız ve size en uygun oranlarda yüksek verim almanızı sağlıyoruz. Seo organik saha çalışmalaımız ile belirleyeceğiniz anahtar kelimeler ile hızlı bir şekilde 1. sayfa hedeflerimize sizleri ulaştırıyoruz.

Dışarıda Neler Yapıyoruz?

 • Server Kurulum

  Kurumunuza ve yapınıza özel hızlarda HP, DELL, IBM server satış ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz . Server yapılandırması ve lisanslandırma konusunda uygun konfigürasyonları sizlere sunup bütçe konusunda firmanızı yormayacak tekliflere hizmet vermekteyiz.
 • Network Alt Yapı

  Dış ve iç olmak üzere network alt yapı hizmetlerimiz cat6, cat7, fiber olmak üzere daha bir çok bağlantı türünde kurumunuz için en uygun olanı belirleyip hız ve güvenlik sorunu yaşamaksızın projelerimizi teslim etmekteyiz. Network alt yapılarında yaşanan en büyük problemlerden biri yavaşlık ve ağırlaşma sorununu yaptığımız tespitler sonucunda kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.
 • Bilgi Güvenliği

  Günümüz çağında bir çok kurumun mağruz kalmış olduğu hack olayları veya bilgilerinin yanlışlıkla istenmeyen kişilerin eline geçmesi firmaları son derece zor durumda bırakmaktadır. Bu istenmeyen durumların önüne gecebilmek için güvenlik duvarı yapılandırılması firewall cihazlarının

Başarı Grafiğimiz

Bir çok konudaki uzmanlık alanlarımız ile sizlere sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesini de gafik olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bu oranları tamamıyla müşterilerimizden alınan referans sonucu belirli kriterlerden geçiçerek tüm sadeliği ile sizlerin görüsüne sunuyoruz.

 • Web Program ve Yazılım
 • Grafik ve Web Tasarım
 • Adwords -Seo
 • Server ve Altyapı Kurulumu

Statistics

3880
Mutlu Müşteri
105102
Çalışma Saati
6520
Kullanıcı
625
Bitirilen Proje